Cena cynkowania ogniowego - wykonanie cynkowania ogniowego

Jak wiadomo, cynkowanie ogniowe stosowane jest na różnego rodzaju elementach stalowych w celu zabezpieczenia ich przed korozją i niszczeniem. Wiele osób decyduje się na ten zabieg zarówno z przyczyn ekonomicznych, jak i ekologicznych i wizualnych. Jest to zdecydowanie jeden z lepszych sposobów na ochronę stalowych konstrukcji. Zwłaszcza tych, które znajdują się na zewnątrz i są narażone na różne działania atmosferyczne.

Jaka jest cena wykonania cynkowania ogniowego?

Odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta. Cena cynkowania ogniowego jest zależna od wielu czynników. Jednym z nich jest wielkość powierzchni, która będzie poddawana temu zabiegowi. Im jest większa, tym cały proces będzie droższy. 

Warto wspomnieć, że możliwe jest pokrycie elementów stalowych o różnych kształtach. Zarówno prostych jak i tych bardziej zaawansowanych. Jednak cena cynkowania ogniowego konstrukcji posiadającej wiele detali będzie różniła się np. od prostej blachy, która jest zdecydowanie prostsza do pokrycia.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na to jaka jest cena wykonania cynkowania ogniowego jest stopień zabrudzenia stali, która ma być poddana obróbce. Przed pokryciem warstwy cynku powierzchnia musi być dokładnie wyczyszczona i odtłuszczona. Jest to niezwykle ważne, gdyż brudne elementy mogą zostać niepoprawnie pokryte.

O całym procesie przygotowania stali przed cynkowaniem pisaliśmy tutaj: Przygotowanie konstrukcji do cynkowania.

Dodatkowo przy wycenie zlecenia jest też brany pod uwagę rodzaj stali, ponieważ parametry fizyczne mogą znacznie zmienić cały proces cynkowania.

Cynkowanie ogniowe – cena wykonania cynkowania

Cena wykonania cynkowania ogniowego w naszym zakładzie wyliczana jest indywidualnie dla każdego zlecenia, z racji na tak wiele czynników. 

Zadzwoń do nas pod numery:

  • 71 315 22 20
  • 71 315 22 18
  • 693 904 544
  • lub wypełnij formularz kontaktowy w zakładce Kontakt.
Cynkowanie ogniowe - cynkownia ogniowa
Copyright © 2020 Zaklad Galwanizacyjny E.Gajęcka Spólka Jawna - Wszystkie prawa zastrzeżone